Олександр Усик знову може зустрітися на рингу з росіянином вже найближчим часом


Опубликованно 09.10.2018 12:33

Олександр Усик знову може зустрітися на рингу з росіянином вже найближчим часом

Суперником уславленого українського бійця може стати Денис Лебедєв. Він нещодавно втратив чемпіонський титул за версією WBA і зовсім не проти повернути втрачений трофей. На шляху до мети став український важкоатлет.

5 вересня команді 39-річного російського супертяжа Дениса Лебедєва прийшов лист від WBA. Всесвітня боксерська асоціація наполягає на необхідності розпочати переговори про поєдинок з украинцемАлександром Вусиком не пізніше початку жовтня, передає "Спорт24".

Згідно з опублікованими даними, аж до початку 2018-гоЛебедев володів титулом WBA.

У січні організація привласнила росіянину статус "чемпіона у відпустці" і зробила Дениса головним претендентом на бій з переможцем WBSS. Насправді відпустку росіянина неабияк затягнувся. Він втратив спортивну форму, набрав 15 кг і кількома місяцями раніше взагалі не виразно говорив про те, чи збирається повертатися на ринг.

А тим часом,Олександр Усик зібрав всі чемпіонські пояси, вигравши Всесвітню боксерську суперсерию (WBSS).

Однак для організації поєдинку доведеться заручитися бажанням обох сторін. У Усика, який ставить перед собою нові завдання і готується до поєдинків з іншими претендентами, може не виникнути інтересу до бою з аутсайдером Лебедєвим.Категория: Спорт