Миллман — після перемоги на Федерером: «Відчуваю себе трохи винним»


Опубликованно 10.10.2018 02:26

Миллман — після перемоги на Федерером: «Відчуваю себе трохи винним»

Джон Миллман і Роджер Федерер / Фото: Twitter US Open

55-я ракетка світу Джон Миллманпоспілкувався з пресою після сенсаційної перемоги в 1/8-й фіналу US Open над Роджером Федерером. Слова 29-річного австралійця наводить прес-службаUS Open.

Коли ви зрозуміли, що насправді буде можливо перемогти?

Я завжди вважав, що не просто так пройшов у четверте коло. Я ніколи не граю проти репутації суперника, тому що в такому випадку ти даєш йому форму.

Я почав знаходити свою гру у другому сеті, коли він подавав на партію. Мені вдалося відіграти брейк. В той момент я почав відчувати себе комфортніше, звик до нового оточення. Адже на цьому корті грати досить страшно, і на початку матчу у мене не дуже добре виходило. Але по ходу матчу я відчував себе все краще.

Тепер ви вірите, що можете обіграти Новака Джоковича і вийти в півфінал Шолома?

Так, чому ні? Звичайно, мені потрібно буде додати в порівнянні з нашим останнім матчем. Він неймовірний гравець і зараз знаходиться в класній формі.

Але чому ні? Мені здається, я б сам собі ставив палиці в колеса, якби не вірив у це.

Вам допомогло те, що ви їздили на збір з Роджером, багато з них тренувалися?

Я чесно скажу, що Роджер – мій кумир. Я на нього рівняюся. Мені дуже подобається його команда. І він завжди був дуже відкритою людиною, ми постійно спілкуємося в роздягальні. Він мій кумир.

Сьогодні я відчував себе трохи винуватими, тому що у нього був не найкращий день. Я це розумію. Я в курсі, що у нього багато чого не виходило. Напевно, для перемоги над ним мені і потрібно було, щоб у нього був не дуже добрий день, а у мене хороша.

Сьогодні Роджера насамперед запитали: «Що пішло не так?». Він відповів практично одним словом: «Спека». Як було грати? Вона впливала на вас?

Так, було неймовірно волого. Я зазвичай не дуже сильно потію, але сьогодні з мене текло. Було дуже волого.

Безбожно?

Так, і було дуже непросто. По ходу більшої частини турніру умови були жорстокими. Спочатку мені було важко навіть тримати ракетку, тому що вона вислизала.

А дихання?

Дихав нормально, все було в порядку. Напевно, більше заважав піт. Але чим довше тривав матч, тим комфортніше я себе відчував. Так, у підсумку я використав це на свою користь.

Нагадаємо, Джокович в 1/8-й фіналу обіграв португальця Жоао Соузу.Читайте також:Категория: Теннис