Ліга Європи: "Динамо" не змогло перемогти "Астану"


Опубликованно 11.10.2018 02:32

Ліга Європи:

Сьогодні в першому турі групової стадії Ліги Європи "Динамо" в Києві приймало "Астану" з Казахстану.

Кияни дуже активно розпочали гру і могли забивати вже на 5-й хвилині. Циганков втік від захисників Астани після дальньої передачі, увірвався в штрафну і, прибравши захисника, нехитро пробив у ближній кут, де і знаходився Ерич. А вже через хвилину голкіпер казахської команди тільки в стрибку дістав сферу після удару Кендзери головою.

Стартовий натиск команди Хацкевича таки приніс свої плоди на 11-й хвилині, коли Динамо вдалася чудова комбінація. Циганков розіграв ефектну стіночку з Буяльським і метрів з 20-ти поклав м'яч у дальній від Эрича кут.

Швидкий гол, схоже, трохи розслабив киян, які створили собі неприємності на рівному місці. Гармаш дуже необачно віддав передачу назад, Томасов перехопив м'яч і вибіг на побачення з Бойком, але Бурда вчасно вибив сферу на кутовий. Однак вже після стандарту казахи таки зрівняли рахунок. Після розіграшу кутового м'яч від рук Бойко потрапив до Кабананге, а той виконав класну подачу на Аничича, який головою ефектно зрівняв рахунок.Категория: Спортивный Туризм