«Дніпро» пробив сотню і розгромив «Черкаські Мавпи» у першому матчі за Суперкубок

Опубликованно 11.10.2018 02:59

«Дніпро» розгромив «Черкаські Мавпи» / ФБУ

«Дніпро» обіграв «Черкаські Мавпи» у першому матчі за Суперкубок України.

Команди після старту в кваліфікації Кубка Європи відкривали баскетбольний сезон України в Черкасах. Господарі боролися в першій чверті, але потім пустили «Дніпро» у відрив. У підсумку, володарі Кубка України виграли кожну з 10-хвилинок і розгромили чемпіонів країни.

Суперкубок України. Перший матч

«Черкаські Мавпи» – «Дніпро» 76:101 (23:31, 14: 24, 20:22, 19:24)

«Черкаські Мавпи»: Артамонов (4 + 5 підбирань + 5 передач), Кольченко (7), Конєв (14 + 5 підбирань), Липовцев (5 – 4 втрати), Скапинцев (8 + 5 підбирань + 2 блок-шота) – старт; Чумаков (18), Кобець (9), Руслов (2), В. Ткаченко, Коклі (9 + 8 підбирань)

«Дніпро»: Мишула (21), Закурдаев (7 + 6 підбирань + 5 передач), Ревзін (9 + 7 підбирань), Тимофеєнко (16 + 3 перехоплення), Кушніров (11) – старт; Шундель (15), Кожем'якін (6), Бондарчук, Сізов (3), Ст. Прокопенко (13 + 8 підбирань)

Повне відео матчу

Зазначимо, що суддя матчу Борис Рижиковпісля двох технічних видалив з майданчика тренера «Дніпра» Дениса Журавльоваз-за надлишку емоцій.

Другий матч Суперкубка команди зіграють 30 вересня в Дніпрі. Перед цим поєдинком обидва колективи проведуть відповідні зустрічі першого раунду кваліфікації Кубка Європи.

Нагадаємо, український центровий дебютував за «Барселону» у матчі за Суперкубок Іспанії.