Серена Вільямс — після виходу у фінал US Open: «Я ще не закінчила і знову збираюся підкорити вершину»


Опубликованно 11.10.2018 05:58

Серена Вільямс — після виходу у фінал US Open: «Я ще не закінчила і знову збираюся підкорити вершину»

Серена Вільямс / Фото: прес-служба US Open

23-кратна переможниця турнірів серії Великого шолома Серена Вільямспрокоментувала перемогу над Анастасією Севастовойі вихід у фінал US Open. Слова 36-річної американки наводить прес-служба WTA:

«Якщо чесно, це чудове досягнення. Я не могла передбачити, що все складеться саме так. Відчуваю, що я ще можу додати у своїй грі. Це найприємніше.

В кінцівці я піддалася емоціям, тому що ще в минулому році я буквально боролася за життя в лікарні. Здається, в цей час рік тому я переносила вже четвпртую операцію. Який сьогодні день? Ні, третю операцію. Попереду була ещп одна.

Повернутися після такого, після лікарняному ліжку, коли я не могла ходити і взагалі нічого не могла робити, а через рік я вже в двох фіналах турнірів Великого шолома поспіль, хоча майже не тренувалася. Як я казала раніше, я ще не закінчила і знову збираюся підкорити вершину.

Я знала, що в матчі з Севастовой мені треба частіше виходити до сітки. Знаю, як грати в сітки. У мене відмінні удари з льоту, інакше я не виграла б так багато титулів у парному розряді. Я знаю, як це робити. Важливо було лише застосувати свої знання на практиці. Сьогодні це спрацювало. Я працювала над цим, і все склалося воєдино».

У вирішальному матчі Відкритого чемпіонату США Вільямс зіграє проти Наомі Осаки, що на одній з попередніх стадій вибила українку Лесю Цуренко.Читайте також:Категория: Теннис