Сергій Стаховський: «Куеррі не подвалился, на відміну від мене»


Опубликованно 11.10.2018 05:59

Сергій Стаховський: «Куеррі не подвалился, на відміну від мене»

Сергій Стаховський / Getty Images

Для Сергія Стаховського, єдиного українця в чоловічому розряді Вімблдону-2018, турнір завершився у другому колі після поразки в трьох сетах від Сема Куеррі, 11-ї ракетки турніру. До несподіваним цей результат навряд чи віднесеш, тим не менш перший сет показав, що Стаховський ще заявить про себе на Grand Slam.

На жаль, ця невдача стала 18-ю поспіль проти гравця топ-20. В останній раз перемагав Сергій топового гравця в 2015-му році в Марселі, розбивши грозного на той момент Стена Вавринку. На «Шоломах» українцю крайній раз вдавалося здолати топ-сіяного тут у Лондоні ? в 2014 році він вибив з боротьби 10-ту ракетку турніру Ернеста Гулбіса.

Повертаючись до матчу проти Куеррі, зазначимо, що долю першого сету вирішив, по суті, один розіграш – на тай-брейку «дядечко Сем» зробив один міні-брейк.

Детальніше про матч другого кола Сергій Стаховський розповів в експрес-коментаріXSPORT.ua.

«На важливих м'ячах більше склалося в його сторону, ніж в мою. У мене було два брейкбола в першому сеті. Один – він подав ейс, другий – вдало потрапив ободом в лінію. Переломний момент стався в другому сеті. Куеррі залишився грати приблизно на тому ж рівні, а я трохи здав на своїй подачі. За рахунок цього пішли розіграші на моїй. Свою ж він тримав досить легко.

Якщо у мене з'являвся шанс зачепитися, то американець досить успішно відбирав у мене ці шанси. Не можу сказати, що це був мій найкращий матч, але він був рівним. Прикро, що суперник не подвалился в потрібний момент, щоб дати мені шанс повернутися, а я, в свою чергу, в якихось моментах подвалился. Ось і вся різниця. Ми йшли ніс в ніс, але, повторюся, важливі м'ячі були виграні суперником.

Що до нового складу Ради гравців АТР, то я навіть не подавав свою кандидатуру, щоб переобратися. Чому? Шість років пропрацювавши в Council, думаю, я досить часу присвятив цій справі, і тепер прийшов час молодих, які повинні продовжувати робити те, що робили ми».

Додамо, що багато в чому завдяки Сергію Стаховському відбулися дві знакові зміни на турнірах «Великого шолома»: істотне збільшення призових для тих, хто вилітає в стартових колах, а також зовсім свіже нововведення – розподіл призових в пропорції 50 на 50 між гравцем основи, який знявся з турніру, і «лакі лузера». Читайте також:Категория: Теннис