Клуб «Матриця» в Ялті: відпочинок на будь-який смак


Опубликованно 12.10.2018 02:12

Клуб «Матриця» в Ялті: відпочинок на будь-який смак

Одне з найсучасніших і модних закладів Ялти – нічний клуб «Матриця», який пропонує жителям міста та його гостям цікавий і різноманітний відпочинок. Він розташований за адресою: набережна імені Леніна, д. 35/2, 4-й поверх готелю «Ореанда». Завдяки запальним програм, концертів популярних артистів і сетів знаменитих ді-джеїв, «Матриця» стала відомим місцем не тільки на Південному березі Криму, але і за його межами. Заклад полюбили туристи з різних куточків землі.

Заходи

На концертному майданчику клубу «Матриця» в Ялті проводяться всі значущі події не тільки міста, ні і Криму. Тут можна побувати на танцювальній вечірці європейського рівня, розважальної або музичній програмі, виступ відомих виконавців або груп, конкурсі краси. Головний плюс цього закладу – різноманітність заходів: від танців і гумористичних шоу до дитячих уявлень і тематичних свят. У клуб часто приїжджають відомі зарубіжні ді-джеї і танцюристи, які можуть навчити всіх бажаючих деяким особистим прийомам.

Інтер'єр

Просторий танцювальний зал клубу «Матриця» в Ялті оснащений сучасним і ефектним світловим і музичним обладнанням. Спеціально для зручності відвідувачів відкрита VIP-зона на 2 поверсі клубу, з якої добре видно сцена і танцпол. Найчастіше ці місця бронюють заздалегідь, щоб максимально комфортно провести час на концерті улюбленого виконавця. А якщо хочеться більш спокійного відпочинку, то можна відправитися в ресторан або спеціальну лаунж-зону клубу. Сервіс

На вході в клуб Ялти «Матриця» відвідувачів зустрічає охорона з металошукачами і раціями для забезпечення їх безпеки. За вхід до клубу необхідно заплатити. Всередині відпочиваючих чекають доброзичливі адміністратори, бармени та фотограф, який виконає якісні знімки яскравих моментів відпочинку. Хороший алкоголь можна замовити з великого асортименту, вивчивши спеціальну барну карту клубу. А роли, суші, інші легкі закуски і десерти прекрасно доповнять вибрані напої і зроблять вечір ще приємніше. Шанувальникам вишуканого тютюну теж є що запропонувати: у наявності домініканські і кубинські сигари, які будуть оцінені по достоїнству.

Музика

Музична програма клубу «Матриця» в Ялті вельми обширна і різноманітна. Тут можна чудово провести час на танцполі під російську і зарубіжну поп-музику, хіти 80-х і 90-х років, мелодії напрямків "house" і "trance". А під найбільш популярний мікс - «Matrix Mega Dance Club» можна веселитися всю ніч до світанку. Постійне оновлення музичної політики клубу знаходиться під керівництвом відомих ді-джеїв і музикантів не тільки з Москви, але також з Європи та Америки.

Від відвідування такого нічного клубу, як «Матриця» в РК «Ореанда» залишається гарне і приємне враження, яке закликає відвідати його як мінімум ще раз. Тут завжди багатолюдно, а зручне розташування закладу, на набережній, закликає гостей Криму зануритися в клубну нічне життя Ялти. За традицією, саме в цьому клубі відбуваються самі захоплюючі і цікаві розваги, тому в «Матриці» варто побувати хоча б один раз. Автор: Юлія Золотаревская 8 Вересня, 2018Категория: Спортивный Туризм