Катастрофа в російському біатлоні триває: відразу сім біатлоністів РФ перейшли в збірні України та Білорусі


Опубликованно 05.11.2018 00:18

Катастрофа в російському біатлоні триває: відразу сім біатлоністів РФ перейшли в збірні України та Білорусі

Переходи російських спортсменів в інші збірні вже підтвердив новий президент СБР Володимир Драчов.

Як стало відомо, за збірні Білорусі та України тепер будуть виступати відразу сім російських спортсменів, передає "Диалог.UA".

Мова йде про Микиту Лобастове, Олені та Ірині Кручинкиных, Ганні Мусатової і Ярині Яборовой. Вони будуть виступати за Білорусь.

Комбінезони національної команди України надінуть Бех Катерина та Анастасія Рассказова.

Відзначається, що російська збірна позбулася вельми титулованого спортсмена – Лобастова. Він у минулому році взяв золото на ЧЄ в естафеті.

У свою чергу, коментуючи даний перехід російських спортсменів, голова українського біатлону володимир Брынзакдобавил, що в цьому немає ніякої політичної підоснови, і Союз біатлоністів України просто допоміг російським спортсменкам залишитися в професії. Тим більше, що у багатьох з них батьки та близькі живуть саме на території України.

"Ми ж нікуди не їздили, нікого не переманювали, а зробили спортсменкам законні документи, так як їх батьки — українці. До того ж ці біатлоністки не були в складі національної команди, і на них не витратили ні копійки державних грошей. Все зроблено за рахунок спонсорів і на наші гроші. Тому ні у кого не повинно бути ніяких претензій", - заявив Бринзак.

У свою чергу, тренер жіночої команди України Андрій Прокудін високо оцінив шанси своїх підопічних-новачків.

"Вони хороші спортсменки, які тільки роблять свої перші кроки в біатлоні. Потенціал їх видно, будемо працювати", - прокоментував тренер.

До речі для жіночого російського біатлону прийдешній сезон може виявитися далеко не найкращим. Як з'ясувалося, його пропустять одночасно декілька постійних членів жіночої команди.

Мова йде про Виролайнен, Акімової і Услугиной. За даними джерел, усі вони мають намір піти у декрет.

Поки спортсменки не підтвердили цю інформацію. Але у збірної сказали, що всі вони в нинішньому сезоні виступати не будуть.

Раніше стало відомо, що РФ не припиняється массовоебегствоспортсменов - чемпіонка Шумилова вибрала Молдову.

Додамо, росіяни жалкують, чтоупустили перспективних біатлоністок.Категория: Спорт