Надаль: «Після US Open я довгий час не тренувався, а потім повільно входив у ритм»


Опубликованно 07.11.2018 03:28

Надаль: «Після US Open я довгий час не тренувався, а потім повільно входив у ритм»

Рафаель Надаль / Getty Images

Перша ракетка світу Рафаель Надаль зазначив, що поступово набирає форму перед стартом Masters у Парижі. Слова іспанця передає офіційний сайт туру:

«Звичайно, я зменшив в інтенсивності. Після US Open я довгий час не тренувався, а потім повільно входив у ритм тренувань, крок за кроком. Це не нова ситуація для мене. Таке в моїй кар'єрі вже траплялося кілька разів. Я приблизно розумію процес. Я знаю, що добре позначиться на моїй підготовці, а що ні.

Я дуже радий знаходитися в Парижі. Я став краще себе почувати на корті. З кожним днем я тренуюся все більше. Це особливе місто для мене. Це додає мотивації. Я не думаю про великий прогрес у грі або чомусь подібному. Я думаю, про дрібниці, в яких можу стати сильніше. Така моя мета».

Нагадаємо, що останній раз іспанський тенісист виступав на US Open, де дійшов до стадії чвертьфіналу і знявся з-за проблем з коліном.

Після стало відомо, що Надаль може пропустити близько півроку для відновлення, але іспанець повернеться в тур вже на змаганнях у Парижі, які пройдуть з 19 жовтня по 4 листопада.

Читайте також:Категория: Теннис