Каток в Таврійському саду - відпочивайте з задоволенням


Опубликованно 07.11.2018 08:00

Каток в Таврійському саду - відпочивайте з задоволенням

Багато сучасні катки дозволяють відвідувачам приємно проводити час в будь-який час року. Завдяки цьому жителі Санкт-Петербурга і його гості можуть відправитися на каток в Таврійському саду, який вже досить довго вважається одним з кращих. Для відвідувачів тут є всі необхідні умови для відпочинку, а також відмінний сервіс. Крім цього, об'єкт знаходиться в мальовничому і унікальному місці, де завжди можна прогулятися з великим задоволенням.

Загальна інформація

Каток в Таврійському саду приваблює людей самого різного віку. Сюди приходять компанії друзів, сім'ї і закохані пари. На льоду можна зустріти не тільки підлітків, але й людей старшого віку. На арені можна займатися не просто аматорським катанням, але ще і професійним.

Ковзанка має площу майже в шість тисяч квадратних метрів. Якістю льоду приділяється багато уваги. Регулярно професійна техніка виробляє вирівнювання поверхні, тому кататися тут можна легко і без проблем. В приміщенні створено спеціальний клімат завдяки використанню фірмового обладнання. Воно відповідає за температуру та інші важливі фактори.

Відкритий каток у Таврійському саду також подобається багатьом відвідувачам. Взимку заливається коробка від футбольного поля, тому відвідувачі можуть кататися і на свіжому повітрі. Людям дуже подобається ця можливість, тому вони часто навіть самі розчищають лід, не чекаючи, поки це зроблять працівники об'єкта. Свіже повітря і катання дарують гостям масу позитивних емоцій і відмінний настрій надовго.

Де знаходиться каток

Місце для відпочинку дуже популярно в місті. Практично кожен городянин зможе сказати, де розташований каток. Однак, знаючи точну адресу, знайти можна і самостійно. Каток в Таврійському саду знаходиться по вулиці Потьомкінська, будинок 4, корпус А. Орієнтиром для пошуку може стати "Таврійський сад".

Доїхати сюди можна кількома способами. Прямо поруч з будівлею знаходиться зупинка під назвою "Вулиця Чайковського". До неї можна доїхати на автобусах під номерами 46 або 136. Також ходить маршрутка номер До-76. При бажанні відвідувачі можуть дійти пішки до ковзанки від станції метро "Чернишевська".

Ціни на каток в Таврійському саду

В будні дні квитки для дорослих гостей коштують від 350 до 500 рублів в залежності від часу. Для дітей до 14 років вони обійдуться від 250 до 400 рублів. Ціна білета вказана за одну годину. У вихідні квитки для дорослих починаються від 400 рублів і від 350 рублів - дитячі. Ковзанка працює в будні дні з 9 ранку і до 11 вечора, а у вихідні та свята - з 12.00 до 23.00. На ковзанці регулярно проходять катання в нічний час. Вони починаються в десять вечора і тривають до 5 ранку. На них квиток коштує від 500 рублів.

На ковзанці можна взяти ковзани, але при цьому застава не знадобиться. Вартість на прокат для дорослих відвідувачів від 200 рублів, а для дітей - від 150 рублів. Важливим моментом є ще й те, що можна брати не тільки фігурні ковзани, але ще й хокейні. Для відвідувачів запропоновано великий розмірний ряд взуття для катання. Можна знайти як 26 розмір, так і 48. Тому гості, у яких немає своїх ковзанів, зможуть підібрати для себе відповідний варіант для комфортного катання.

Додаткові можливості

Для відвідувачів створені максимально комфортні умови. Тут є гардероб, роздягальня з шафами, душові. Для безпеки гостей працює лікар. Відпочити і перекусити можна прямо в кафе. Також на території є тренажерний зал з гарним обладнанням. Для відвідувачів на другому поверсі призначені окремі місця, тому звідти можна дивитися, як катаються інші. Масові катання проходять під музику, що робить їх більш ефектними і позитивними. Каток в Таврійському саду пропонує батькам приводити дітей у спортивні секції. Тут можна навчитися не тільки хокею, але ще і фігурного катання. Автор: Катерина Соколова 20 Жовтня, 2018Категория: Спортивный Туризм