Серена Вільямс і Наомі Осака зіграють у фіналі US Open


Опубликованно 08.11.2018 08:00

Серена Вільямс і Наомі Осака зіграють у фіналі US Open

Серена Вільямс / Фото: прес-служба US Open

Колишня перша ракетка світу Серена Вільямспробилася у фінал US Open, обігравши у двох сетах кривдницю Еліни Світоліної, 18-го номера світового рейтингу Анастасію Севастову— 6:3, 6:0.

Тенісистки провели на корті 1 годину та 6 хвилин. За цей час американка виконала 4 ейси, 1 раз помилилася при введенні м'яча в гру і виграла 5 геймів на прийомі. Її суперниця зробив 1 ейс, допустила 2 подвійні помилки, а також реалізувала 1 брейк-поінт.

Інший фіналісткою Відкритого чемпіонату США стала 20-річна представниця Японії Наомі Осака, яка в попередньому раунді вибила Лесю Цуренко, а в цьому — Медісон Кіз— 6:2, 6:4.

Матч тривав 1 годину і 25 хвилин. За цей час Осака виконала 2 подачі навиліт, 1 раз помилилася при введенні м'яча в гру і виграла 3 гейми на прийомі. Її суперниця зробила 3 ейси, не допустила жодної «подвійний», а також не реалізувала жодного брейк-поінта.

Раніше Вільямс і Осака зустрічалися лише раз — у березні цього року японка обіграла свою більш імениту суперницю з рахунком 6:3, 6:2.Читайте також:Категория: Теннис