Михайлюк: «Зараз роблю щось більше, ніж просто кидаю м'яч по колу»


Опубликованно 09.11.2018 01:36

Михайлюк: «Зараз роблю щось більше, ніж просто кидаю м'яч по колу»

Святослав Михайлюк

Український захисник «Лейкерс» Святослав Михайлюк розповів про свій успіх у Літній лізі НБА, зазначивши, що зараз виконує значно більше функцій, ніж у складі «Канзасу» в NCAA. Українець разом з командою вже вийшов у фінал турніру. Слова Михайлюка призводить клубне телебачення «Лейкерс».

«Потрібно думати про наступний матч і забувати про цю перемогу. Нас чекає гра за титул чемпіона Літньої ліги другий рік поспіль. Матч з двома овертайму дуже складний. Це накладає додаткове хвилювання, оскільки кожне володіння може бути критичним. Я не думаю про те, що буде завтра. Я просто виходжу грати в баскетбол. У Літній лізі ми провели досить багато напружених матчів у хорошому темпі. Думаю, що це допоможе підготуватися до рівня НБА. У нашій команді немає егоїстичних гравців. Всі діляться один з одним м'ячем і намагаються вивести на відкритий кидок. Всі гравці в команді хочуть перемагати.

Прямо зараз ми дуже впевнені в собі і конкурентоспроможні. Вважаю, що з виступу в «Канзасі» багато людей не розглянули всі мої здібності? Я б сказав, що зараз роблю щось більше, ніж просто кидаю м'яча по кільцю. І в мене це добре виходить. Джош Харт надає нашій команді багато енергії. Всі ми може покластися на нього. Це лідер нашої команди, на якого можна розраховувати в будь-який момент. Наші вболівальники сьогодні також дуже допомогли. Особливо, коли у нас було невелике відставання в рахунку. Вони додали нам конкурентного духу і ми зробили свою роботу».

У півфіналі Літньої ліги «Лейкерс» в овертаймі дотиснули «Клівленд», а Михайлюк провів найрезультативніший матч у складі нової команди, набравши 31 очко.

У фіналі Літньої ліги «Лейкерс» зіграють проти «Портленда», який у півфіналі обіграв «Мемфіс».Читайте також:Категория: Баскетбол