Наймолодший за всю історію - в НХЛ назвали ім'я нового тренера клубу "Чикаго Блекхоукс"


Опубликованно 09.11.2018 02:44

Наймолодший за всю історію - в НХЛ назвали ім'я нового тренера клубу

Клуб Національної хокейної ліги «Чикаго Блекхоукс» оголосив про припинення співпраці з головним тренером команди Джоелем Кенневилем. Також «Чикаго» розлучився з помічниками Кенневиля Кевіном Динином і Ульфом Самуельссоном.

Новим головним тренером «Блэкхокс» призначений Джеремі Коллитон. Він став 38-м головним тренером в історії клубу. Тим самим, Чикаго призначили на тренерську посаду самого молодого спеціаліста в клубній історії. До того ж Коллитон став наймолодшим тренером в НХЛ.

Джерем Коллитон завершив кар'єру хокеїста ще на початку 2014 року. З тих пір він працював зі шведської Морою, а також Рокфорд Айсхогс, виступаючими в Американській хокейній лізі. Що стосується їх попереднього тренера, під керівництвом Кенневилля команда працювала протягом 10 років, тричі завоювавши Кубок Стенлі і двічі виходив у фінал конференції. На даний момент «Чикаго», набравши 15 очок, займає 10-е місце в турнірній таблиці Західної конференції НХЛ.

Раніше "Вести" повідомляли, що у США помер колишній президент НХЛ. Також в НХЛ побитий рекорд легендарного Гретцкі.Категория: Спортивный Туризм