Коваль: «У матчі з «Дніпром» нам не вистачило боротьби і бажання грати»


Опубликованно 09.11.2018 04:46

Коваль: «У матчі з «Дніпром» нам не вистачило боротьби і бажання грати»

Володимир Коваль

Головний тренер «Політехніка» Володимир Ковальпрокоментував поразку від «Дніпра» (73:65) в матчі регулярного чемпіонату Суперліги:

Пішли на користь зміни в команді, ми дізнаємося пізніше. Поки ще рано-рано про це говорити. Я думаю. що у нас сьогодні не вистачило боротьби і бажання грати в баскетбол. Ми сьогодні були не набагато гірше, ніж «Дніпро», але суперник показав волю до перемоги. Цього нам не вистачило. Звідси і втрата концентрації, помилки на підборах.

Я дуже незадоволений двома лідерами команди Антоном Рочняком і Романом Козловим. Рочняк начебто взяв 13 підбирань, але не було агресії в нападі. Те ж саме і у Козлова. Ми не змогли більш впевнено почувати себе в нападі. Були втрати. Ми втратили ротацію, яка повинна бути серед маленьких гравців з-за гри Козлова. Плюс Нікола Вуйович зібрав 3 підбирання за 20 хвилин. Центровий легіонер повинен приїхати і взяти 10 підбирань за 20 хвилин. Цим ми дуже незадоволені. Мені здається, що молоді хлопці прогресують. Особливо Ілля Чавунів. Так, у нього є помилки, але він на такому рівні ніколи не грав. Зараз він прогресує. Якщо він буде працювати, то може отримувати багато часу в ротації.

Щодо новачка Кромера?

Перш ніж підписувати цього гравця, ми знали, що він може. Він провів лише два тренування та не до кінця вписався в команду. Але це дуже індивідуально сильний гравець, який виступав у хорошому університеті, де у нього була хороша статистика. Останній сезон він провів у Боснії. Ми знаємо, що він може зіграти на будь-якій позиції, добре читає гру. Сьогодні він нам допоміг, але це не весь його потенціал.

Результати інших матчів туру та турнірна таблиця чемпіонату України. #NEWSLIST_WIHT_PHOTO_1002156,1002064,1001477,999886#Категория: Баскетбол