Михельсон: «Не маємо права видати перед фанатами ще одну таку гру, як з «Дніпром»


Опубликованно 09.11.2018 05:02

Михельсон: «Не маємо права видати перед фанатами ще одну таку гру, як з «Дніпром»

Максим Міхельсон – про поразку від «Дніпра» / ФБУ

Головний тренер «Черкаських Мавп» Максим Міхельсонпояснив перемогу «Дніпра» (76:101) в першому матчі за Суперкубок України і заявив, що його команда не може видати ще один такий матч проти «Кенгсберга» в кваліфікації Кубка Європи:

«Моє бачення гри така ж, як і у всіх уболівальників, які дивилися на це все на трибунах. «Дніпро» був сильніше, швидше, у них взаємодія і порозуміння було на більш високому рівні, ніж у нас. Вони були готові до гри на 25 очок краще, ніж ми.

Чи Могли ми програти менше? Не думаю, що могли виграти, але програти менше могли. Ось той недолік взаєморозуміння, який неможливо за одне тренування заповнити, але можна було компенсувати за рахунок концентрації, самовіддачі та елементарного розмови в захисті.

Звичайно, буде вкрай важко відіграти ці 25 очок в Дніпрі. Це не та команда, яка дарує перемоги або окуляри. Але нічого неможливого немає. Подивимося, як нам за тиждень вдасться підготуватися.

Тільки що говорив з гравцями в роздягальні, що ми не маємо права вийти і зіграти перед уболівальниками ще одну таку гру. Не маємо права вийти на матч кваліфікації Кубка Європи з «Кенгсбергом» і показати те ж саме».

Матч з «Кенгсбергом» відбудеться 26 вересня в Черкасах, а 30 вересня «Мавпи» проведуть матч Суперкубка проти «Дніпра».

Нагадаємо, Павло Агаповзаявив, що його команді не варто розслаблятися перед другим поєдинком з «Черкаськими Мавпами».

Читайте також:Категория: Баскетбол