Клуб "Гранд Мішель" - боулінг в Саратові


Опубликованно 09.11.2018 05:08

Клуб

Гра в боулінг увазі під собою високу координацію рухів, добре розвинений окомір, злагодженість рухів тіла. Пограти можна як поодинці, так і великою компанією. Проведення дня народження, корпоративного заходу за грою в боулінг є відмінною ідеєю. Місце розташування

Спортивно-розважальний клуб «Гранд Мішель», розташований у центрі міста Саратова, на проспекті Кірова. У безпосередній близькості знаходиться ресторан з великою кількістю місць для паркування.

Клуб є дуже популярним місцем відпочинку як серед місцевих жителів, так і гостей міста. Тут можна чудово провести час в компанії самих близьких: відвідати ресторан, повеселитися на танцполі, на якому одночасно може перебувати до 200 чоловік, пограти в більярд та боулінг. Переваги перед іншими боулінг-центрів

Сучасне обладнання, кваліфіковані інструктори, професійне обладнання - все це ви можете знайти в боулінгу в «Гранд Мішель» (Саратов). Високий рівень обслуговування відвідувачів - пріоритетне завдання керівництва та обслуговуючого персоналу.

До послуг гостей 6 висококласних доріжок для гри. Кожна з них оснащена сучасним обладнанням AMF, завдяки якому на телеекрани видаються підказки, ними можна скористатися для покращення своїх результатів і якості гри. Все необхідне для гри обладнання, в тому числі і спеціальне взуття, входить у вартість оренди.

Буквально пари годин гри в боулінг в «Гранд Мішель» (Саратов) достатньо для того, щоб відчути себе професійним гравцем, який бере участь у змаганнях світового рівня. Вартість відвідування

Вартість однієї години гри залежить від дня тижня і часу доби. Найдешевші ціни в будні дні з 12:00 до 18:00 - 650 рублів. У вихідні та свята вартість однієї години оренди доріжки може досягати 900 рублів.

Безсумнівним плюсом є те, що при боулінгу організований бар, в якому відвідувачам пропонують різноманітні страви японської та європейської кухні, приготовані за попереднім замовленням.

Крім послуги по оренді доріжок для гри в боулінг, гостям пропонують професійно виконане розсвердлювання куль згідно індивідуальним замовленням, ремонт, а також шліфування.

Краще всього заздалегідь бронювати місця і час, зарезервувати доріжку для того, щоб пограти в боулінг в «Гранд Мішель» в Саратові. За телефоном 8 (452) 27-98-41 можна зв'язатися з адміністратором і він відповість на всі питання, що цікавлять вас. Автор: Антонова 18 Липня, 2018Категория: Спортивный Туризм