Аборт більше не буде вважатися злочином у Квінсленд


Опубликованно 06.12.2018 00:42

Аборт більше не буде вважатися злочином у Квінсленд

Закони прийняли протягом двох днів дискусії, з десятками депутатів, охочих висловитися щодо законопроекту.

Закони в кінцевому підсумку було прийнято 50 голосами проти 41, з опозиційних депутатів Стів Minnikin, Джана Стакі і колишній опозиційний лідер Тім Ніколс голоси на користь зміни.

Влада праці Лайнус утрималися.

І влада, і опозиція надала своїм депутатам вільне голосування напередодні дискусії.

Три депутати Каттер Австралійської партії і однієї нації МП Стівен Ендрю проголосували проти змін, в той час як зелень депутат Михайло Беркман і незалежних Нуса МП піщаного Болтон за них голосував.

Виступаючи в ході дебатів, прем'єр Annastacia Palaszczuk сказав, що закони пропонують парламенту шанс увійти в історію.

"Бо я вірю, і я завжди вважав, що жінка повинна бути в змозі говорити з лікарем про своє здоров'я і своє тіло, не будучи злочином", - сказав прем'єр.

Емоції часто загострилися в ході дискусії з депутатами від обох сторін поділилися своїми особистими зв'язок з проблемою.

Проти абортів протестувальників за межами Квінсленда будівлю парламенту в Брісбені, у вівторок, 16 жовтня, 2018. Фото: АПУ зображення/Даррен Англії.

Сью Бойс з активістами за права жінок поза парламентом. Картина: Роса Аннет.

Праці депутатів Джесс п'ю і Меліса Макмахон загальної історії викиднів, які вони понесли, стверджуючи, що жінки мають автономію над власним тілом. У той час як член ЛНП Тед Соренсон зламалася в сльозах у вівторок ввечері, коли докладно, як він був прийнятий, і назвав закони "Вбити Білла Теда." Виступаючи проти змін, ЛНП Марк Макардл, який вніс ряд поправок в законодавство, які були ми повалені, підсумував почуття багатьох ЛНП депутати, коли він сказав, що не вважаю аборт повинен бути в Кримінальному кодексі, але і відчув законопроекти зайшов занадто далеко.

"На балансі Білл, я повинен сказати, що я не можу підтримати це до фундаментального ряду причин," Містер Макардль.

Відповідно до змін, аборти будуть виведені з Кримінального кодексу і зробив проблема охорони здоров'я, які дають жінкам переривати вагітність до 22 тижнів вагітності. Переривання після 22 тижнів буде дозволено з схвалення двох незалежних лікарів.

Зміни також встановлення зон безпеки навколо клініки і медичні заклади, що пропонують процедуру, щоб зупинити співробітники і пацієнти піддаються переслідуванням анти-аборт активістів.

До початку дебатів з'ясувалося, річок ЛНП сосни Державної ради електорат по електронній пошті депутатам попередивши їх, що вони стикаються з труднощами вибору, якщо вони голосували за закони.

Він стверджує, останній президент місяць ЛНП Гері Спенс попередив своїх депутатів, вони можуть зіткнутися з проблемами вибору, якщо вони проголосували за зміни.Категория: Здоровье