Джоковіч пробився у третє коло турніру в Шанхаї

Опубликованно 06.12.2018 01:24

Новак Джокович / Фото - freepressjournal.in

Третя ракетка світу Новак Джокович, який на турнірі серії Masters 1000 в Шанхаї посіяний під другим номером, переграв у двох сетах Жеремі Шарді з Франції 6:3, 7:5.

Матч тривав 1 годину і 22 хвилини. За цей час Джоковіч зумів 4 рази подати навиліт, реалізувати 3 з 5 брейк-поінтів, зробивши при цьому 2 подвійні помилки. Його ж суперник, 41-я ракетка світу, записав на свій рахунок 7 ейсів, припустившись 3 подвійних помилки і не реалізувавши при цьому жодного брейка.

У наступному раунді, сербський тенісист побореться за вихід у чвертьфінал з переможцем пари Марко Чеккинато(Італія) – Чон Хен(Південна Корея).

Нагадаємо, що переможцем даного турніру, призовий фонд якого складає 7 мільйонів доларів, є Роджер Федерер. Фінал змагань відбудеться 14 жовтня.

Раніше повідомлялося, що Джокович переобраний президентом ради гравців АТР. Також, Федерер зізнався, що у нього ще є цілі на цей сезон.Читайте також:

Категория: Теннис