Американський боєць відправив росіянина Ємельяненко в лікарню: опубліковано відео страшного бою в Москві


Опубликованно 06.12.2018 02:26

Американський боєць відправив росіянина Ємельяненко в лікарню: опубліковано відео страшного бою в Москві

Кривавий і напружений бій між росіянином Олександром Ємельяненко і представником США Тоні Джонсоном на турнірі WFC Akhmat 50 в російській столиці завершився нічиєю.

Російські ЗМІ уточнюють, що після бою Ємельяненка був відправлений у лікарню з гематомами та забоями. Бій видався настільки важким, що по дорозі в лікарню росіянин поскаржився на те, "у нього око не бачить".

Двоє суддів вирішили, що поєдинок носив рівний характер, і призначили нічию (29-29). Третій суддя віддав перемогу американцю (29-28),повідомляє "Російський Діалог".

Російські ЗМІ стверджують, що поєдинок був рівним - в час одного із зіткнень Ємельяненко отримав сильне розсічення, і в справу довелося вступати лікарям. У свою чергу, у Джонсона пару раз вилітала капа після мощныхударовроссиянина.

Російський боєць після поразки сфотографував і опублікував фотографію власного особи, яка після бою виглядало жахливо. На знімку Ємельяненко одне око повністю закритий гематомою, поверх якої було накладено медичний пластир.

Російські ЗМІ також нагадали, що навесні 2015 року Ємельяненко був засуджений за зґвалтування домробітниці. Восени наступного року він вийшов на свободу.Категория: Спорт