Плеханов: «Дніпро» відверто шкода»


Опубликованно 06.12.2018 05:44

Плеханов: «Дніпро» відверто шкода»

Валерій Плеханов / bczp.com.ua

Головний тренер «Запоріжжя» Валерій Плехановпрокоментував перемогу своєї команди над «Дніпром» (89:79) в матчі регулярного чемпіонату Суперліги:

«Вітаю вболівальників, але закликаю не спокушатися. Треба дивитися правді в очі. Ми обіграли «Черкаские мавпи», які втратили двох лідерів. «Дніпро» проводить п'яту гру за 10 днів. Хлопців просто відверто шкода. Ми виграли і це здорово. Але це тільки аванс. Всі підходять і кажуть: «У вас такий сезон!». Але який сезон? Так, виграли дві гри, але потрібно звернути увагу, що раніше, у нас дуже маленька ротація. Я розраховував, що після Кубка світу 3х3 швидше відновиться Кондраков. Поки я недополучаю від нього ту допомогу, на яку розраховую. Зараз поговорили з ним індивідуально. Думаю, що вже завтра подивимося відео і в грі з «Політехніком» він отримає інші хвилини і інше амплуа. Знову ж таки, Мироненко начебто виходить з кризи. Тарасенко довів, що вміє грати на рівні Суперліги.

Важко було великим, тому що у «Дніпра» агресивна захист. Анісімов і Буц в гру не потрапили. Хоча допомагали, чим могли. Я радий поверненню в стрій Теряника. Людина пропустив два місяці і отримав якісь крихти, але нехай так. Принаймні, без ротації нічого не буде. Ми дійсно грали на підборі в другій половині. 4 підбирання на своєму щиті було в першій половині 19 – у другій. Плюс я дуже незадоволений кількома моментами в кінцівці. Порушення дисципліни в захисті призводить до кількох нервових моментів в кінцівці. Це було в грі з «Черкаскими мавпами». Ми це розібрали начебто і зрозуміли. Так, виходила швидка гра, але суперники втомилися. Потрібно було тримати м'яч 20 секунд, а потім можна навіть не встигнути викинути. Але ми вже за 15-17 секунд атакуємо.

Зрозуміло, що трибуни женуть і хочеться швидше викинути. Але дисципліну ніхто не відміняв. Були претензії до американців. Я їх висловив. Завтра будемо дивитися відео і розбирати. Ще раз скажу, що сьогоднішня перемога – це аванс. В даний момент ми були в трохи кращому стані, ніж «Дніпро». Тим більше, коли ми граємо в нашому залі, то всім важко. Він великий і до нього треба звикнути. Відсоток триочкових «Дніпра» у першій половині про це говорить. Вони не могли потрапити. Природно, на тлі втоми все це важко. Тому закликаю продовжувати за нас вболівати, але не спокушатися».

В іншому матчі туру «Миколаїв» обіграв «Політехніку».

Турнірне становище команд.Читайте також:Категория: Баскетбол