Здоровье

Ревматоидный артрит и его лечение

Эта болезнь является ничем иным как аутоиммунным нарушением этиологии, которая характеризируется эрозивным синовиитом и, иногда, мультисистемный поражением. У многих пациентов это заболевание приобретает хроническое волнообразное течение и, если не вмешиваться медикаментозно, то оно может привести к прогрессирующему общему разрушению суставов, их деформации,... ( подробнее )

Клиника VITA - лечение наркомании и алкоголизма

Реабилитационный центр Vita является одним из учреждений, которые помогают людям бороться с такими проблемами, как наркомания и алкоголизм. Это бич нашего времени, ан который общество просто не может закрывать глаза. И владельцы клиники понимают это, оказывают всяческую помощь больным людям и их близким. Сразу... ( подробнее )

Шкіра впливає на артеріальний тиск людини і частоту серцевих скорочень - дослідження

Вчені провели дослідження на генетично модифікованих мишах. Дослідники виявили, що шкіра здатна впливати на тиск і частоту серцевих скорочень (ЧСС) при зміні рівня кисню в навколишньому середовищі. Як відомо, через брак кисню приплив крові до серця збільшується. Цей процес частково контролюють особливі білки - фактори, індуковані гіпоксією (HIFs),... ( подробнее )

Імунна система "пам'ятає" про запаленні, щоб швидше реагувати на наступні інфекції - вчені

Давно відомо, що імунна система зберігає спогади про запаленні, щоб швидше реагувати на наступні інфекції. Нове дослідження показало, що шкіра теж здатна запам'ятовувати запалення. Завдяки цьому наступного разу вона заживає швидше, розповідає The Hindustan Times.

Фахівці провели експерименти на мишах. Дослідники виявили, що рани гоїлися... ( подробнее )

Трамп заявив, що опіоїдний криза стала надзвичайною ситуацією в охороні здоров'я США

Президент Дональд Трамп присвоїв опиоидному кризи статус надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров'я, що передбачає прийняття комплексу заходів по боротьбі з передозуванням опіоїдними препаратами та їх використанням не за призначенням, пише Reuters.

Опіоїдні наркотики, в основному рецептурні знеболюючі препарати, героїн та фентаніл є... ( подробнее )

Антикоагулянти запобігають розвиток деменції - вчені

Шведські вчені прийшли до висновку: препарати, що розріджують кров, на 48% знижують ризик появи деменції та інсультів у людей, які страждають аритмією, повідомляє The Guardian.

Згідно з проведеним у Стокгольмі дослідження, пацієнти, які отримували лікування від фібриляція передсердь, рідше захворювали деменцією, якщо приймали антикоагулянти.

Мова... ( подробнее )

Bayer і Alibaba стали стратегічними партнерами

Фармацевтична компанія Bayer підписала договір про стратегічне партнерство з медичним підрозділом китайської онлайн-корпорації Alibaba. Завдяки співпраці Bayer отримає доступ до бази даних покупців Alibaba, пише The Pharma Letter.

Останнім часом Alibaba активно розвиває медичний напрям. Так, у серпні цього року британська GlaxoSmithKline... ( подробнее )

Учені розповіли про небезпеку надмірної худорлявості у жінок

Вчені з Массачусетського університету з'ясували, що у жінок, у яких в підлітковому або в середньому віці був недостатній вага, високий ризик настання ранньої менопаузи, пише EurekAlert!.

Вчені проаналізували 78 759 жінок у віці 25-42 року, які з 1989 по 2011 рік брали участь у довготривалому дослідженні Nurses' Health Study II. Враховувалися... ( подробнее )

У 2017 році в світі зареєстрували всього 12 нових випадків поліомієліту і тільки в двох країнах – ВООЗ

У цьому році Європейський регіон ВООЗ також відзначає 15-ту річницю з тих пір, як регіон позбувся ендемічного поліомієліту. Незважаючи на це, його все ж не можна назвати повністю захищеним від поліовіруса, і, як підкреслюють у ВООЗ, робота по запобіганню захворювання повинна продовжуватися.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я... ( подробнее )

ООН: система охорони здоров'я – одна з найбільш корумпованих сфер у світі

У деяких країнах охорона здоров'я – один з найбільш корумпованих секторів, причому корупція в медицині стає нормою. Про це повідомляє в своїй доповіді Спецдоповідач по праву на здоров'я Дайнюс Пурас. Він представив звіт на розгляд членів Генеральної Асамблеї ООН.

Крім корупції як такої, яка є злочином, все більш звичними стають порушення... ( подробнее )