Президент «Лейкерс»: «Ми будемо консультуватися з Леброном за новим гравцям»

Президент «Лос-Анджелес Лейкерс» Меджік Джонсонповідомив, що керівництво каліфорнійського клубу буде консультуватися з Леброном Джеймсомпо залученню нових гравців. Слова 58-річного колишнього баскетболіста... ( подробнее )

Дружина відомого тренера НБА Грегга Поповича Ерін померла 19 квітня у віці 67 років. Про це повідомляє ESPN.

Згідно інформації інсайдера видання Едріана Войнаровски, дружина наставника... ( подробнее )

Другий матч фіналу Суперліги. «Дніпро» - «Черкаські Мавпи». Відео трансляція

"Дніпро" зіграє вдома з "Мавпами" / Фото - БК Дніпро

У четвер, 26 квітня, «Дніпро»і «Черкаські Мавпи»проведуть другий матч фінальної серії Суперліги. Поєдинок, який пройде на арені дніпровської команди дивіться... ( подробнее )

Відрив «Реала» - краща швидка атака сезону в Євролізі

Фото - Merengues.cz

Офіційний Youtube-канал Євроліги оприлюднив добірку кращих швидких атак минулого сезону. На вершині хіт-параду виявилося швидке напад «Реала» у матчі проти «Мілана», яка завершилася точним... ( подробнее )

Михайлюк: «Це благословення – стати частиною «Лейкерс»

«Лейкерс» вибрали Михайлюка на драфті НБА

21-річний український захисник Святослав Михайлюк був обраний під 47-му піком драфта і буде виступати за «Лос-Анджелес Лейкерс». Сам гравець в захваті від того, що зміг... ( подробнее )

Вокер став рекордсменом «Шарлотт» за очками за кар'єру

Кемба Уокер / SLAM Magazine

Розігруючий «Шарлотт» Кемба Уокер, набравши 21 очко у матчі з «Клівлендом» (105:118), став лідером клубу за кількістю очок за кар'єру.

На останніх секундах зустрічі Уокер... ( подробнее )

Переможець фінальної серії НБА не буде запрошений на вшанування в Білий дім

Білий дім / Фото: macleans.ca

Переможець фінальної серії НБА, в якому зустрічаються «Голден Стейт» і «Клівленд», не буде запрошений на вшанування в Білий дім, повідомляє sbnation.com. Таке рішення прийняв президент... ( подробнее )

Томпсон потрапив на 25 тисяч доларів, але уник дискваліфікації

Трістан Томпсон / Slam

Центровий «Клівленд Кавальерс» Трістан Томпсон оштрафований НБА на 25 тисяч доларів. Про це повідомляє ESPN.com.

Наприкінці овертайму першого матчу фінальної серії проти «Голден... ( подробнее )

Рекордний баззер-бітер Джеймса – який момент дня в НБА

Леброн Джеймс / The Atlantic

Форвард «Клівленд Кавальерс» Леброн Джеймс став автором самого видовищного епізоду ігрового дня плей-офф НБА. На останніх секундах п'ятого матчу проти «Індіана Пейсерс» (98:95) лідер... ( подробнее )

«Мавпи» в непростому поєдинку здобули першу перемогу у фіналі Суперліги

«Черкаські Мавпи» виграли стартовий матч фінальної серії Суперліги проти «Дніпра» з рахунком 76:75.

Всі чотири десятихвилинки пройшли на рівних. Перед початком вирішальної чверті у гостей... ( подробнее )