Теннис

Фоньїні упустив ракетку при подачі, але виграв розіграш

Фабіо Фоньїні / oasport.it

Італійський тенісист Фабіо Фоньїніна турнірі в Ріо обіграв місцевого тенісиста Томаса Беллуччі– 6:7(5), 7:5, 6:2.

Найцікавішим моментом матчу став розіграш у другому сеті,... ( подробнее )

Костюк зіграє в півфіналі турніру в Чжухаї

Марта Костюк / Getty Images

15-річна тенісистка Березня Костюквийшла у півфінал турніру ITF з призовим фондом $60,000 у китайському Чжухаї. Українка за два сети обіграла представницю Словенії Далилу Якупович–... ( подробнее )

Переможний старт в Майамі. Огляд матчу Євро – Осака

Світоліна вийшла у третє коло Майамі / wtatennis.com

Четверта ракетка світу Еліна Світолінавиграла свій перший матч на турнірі серії Premier Mandatory в Майамі, обігравши Наомі Осаку(6:4, 6:2).

Ця перемога... ( подробнее )

Вінус Вільямс покинула Madrid Open у стартовому раунді

Вінус Вільямс / Getty Images

Восьма ракетка світу Вінус Вільямс зачохлила ракетку в першому колі турніру серії WTА Premier Mandatory в Мадриді.

Вільямс-старша в трьох сетах програла 29-му номеру світового... ( подробнее )

Надаль: «Сподіваюся, зможу дати урок Циципасу, якщо він дозволить»

Рафаель Надаль / Getty Images

Перша ракетка світу Рафаель Надаль поділився очікуваннями від майбутнього матчу проти Стефаноса Циципаса у фіналі турніру в Барселоні. Слова іспанця призводить World Tennis USA.

«Сподіваюся,... ( подробнее )

Російську тенісистку дискваліфікували на рік з-за допінгу

Єлизавета Коклина / Twitter тенісистки

16-річна російська тенісистка Єлизавета Коклинапопалася на вживанні заборонених препаратів, повідомляє прес-служба ITF. З-за цього вона отримала річну дискваліфікацію.

Термін... ( подробнее )

Після реформи призовий фонд Кубка Девіса складе 20 мільйонів доларів

Фото – alabamanewscenter.com

Призовий фонд оновленого Кубка Девіса складе 20 мільйонів євро, а називатися турнір «Кубок світу з тенісу», повідомляє El Pais.

Про прийдешні зміни в самому старому командному... ( подробнее )

Молчанов виграв другий титул у сезоні на «челленджері» в Італії

Денис Молчанов / БТУ

Український тенісист Денис Молчанов і словак Ігор Зеленай стали переможцями парного грунтового турніру серії ATP Challenger в італійській Барлетте.

У фіналі Молчанов і Зеленай впевнено... ( подробнее )

Таліна Костюк: «Потрібно грати за збірну навіть якщо ти пропускаєш важливі турніри»

Таліна Костюк – про матчах за збірну

Мама і тренер 15-річної української тенісистки Марти Костюк Таліна Костюкзаявила, що гравець повинен виступати за свою збірну, незважаючи на можливі пропуски важливих турнірів:

Я... ( подробнее )

Халеп за два сети оформила путівку в півфінал турніру в Римі

Симона Халеп / Getty Images

Перша ракетка світу Сімона Халеп стала півфіналісткою турніру серії WTA Premier 5 в Римі.

Халеп здобула перемогу над француженкою Каролін Гарсією з Франції, обігравши суперниць... ( подробнее )