Теннис

Маррей може знятися з турніру в Брісбені слідом за Надалем

Енді Маррей / Photo by Clive Brunskill/Getty Images

Екс-перша ракетка світу Енді Маррейможе знятися зі стартового турніру сезону в Брісбені слідом за лідером світового рейтингу Рафаелем Надалем, повідомляє The... ( подробнее )

Бондаренко подолала перший раунд Australian Open. Відеоогляд матчу проти Голубич

Катерина Бондаренко / Theo Karanikos/Tennis Australia

Українська тенісистка Катерина Бондаренковийшла у друге коло Australian Open, обігравши швейцарку Вікторію Голубичз рахунком 7:6 (3), 4:6, 6:2.

У... ( подробнее )

Бондаренко виграла українське дербі у фіналі кваліфікації у Брісбені

Катерина Бондаренко / twitter

Українська тенісистка Катерина Бондаренко виграла фінальний матч кваліфікації турніру в австралійському Брісбені, здолавши в трьох партіях свою співвітчизницюДаяну Ястремскую - 6:2,... ( подробнее )

Виландером: «Шарапова входить у число трьох фаворитів Australian Open»

Марія Шарапова / Eurosport

Семиразовий переможець турнірів «Великого шолома», а нині тенісний експерт Матс Виландеромподілився думками щодо перспектив Марії Шараповоїна Australian Open. Напередодні обіграла росіянку... ( подробнее )

Цуренко вперше за п'ять років вийшла у друге коло Australian Open. Відеоогляд матчу проти Вихлянцевой

Леся Цуренко / Фото - Tennis Ukraine

43-я ракетка світу Леся Цуренкообіграла росіянку Наталію Вихлянцевув першому колі Australian Open і вперше за п'ять років вийшла в наступну стадію австралійського «мейджора».

Нагадаємо,... ( подробнее )

Australian Open. Надаль вийшов у чвертьфінал

Рафаель Надаль / Twitter AO

Перша ракетка світу Рафаель Надальподолав четверте коло турніру серії «Великого Шолома» Australian Open, перемігши у чотирьох партіях Дієго Шварцманаз Аргентини– 6:3, 7:6(4), 6:3,... ( подробнее )

Australian Open. Федерер на тай-брейку дотиснув Штруффа

Роджер Федерер / Twitter AO

Друга ракетка світу Роджер Федерервийшов у третє коло турніру серії «Великого Шолома» Australian Open, обігравши в трьох партіях німця Жана-Леннарда Штруффа– 6:4, 6:4, 7(4):6.

Поєдинок... ( подробнее )

Киргиос: «Бісить, що я не реалізував свої шанси»

Нік Киргиос / Photo by Michael Dodge/Getty Images

17-я ракетка світу Нік Киргиоспісля поразки від третього номера світового рейтингу Григора Димитроваповідомив, що дуже засмучений з-за великої кількості нереалізованих... ( подробнее )

Перемога, незважаючи на травму. Відеоогляд матчу Світоліної проти Діас

Еліна Світоліна / Twitter @WTA

Перша ракетка України Еліна Світолінапробилася у друге коло турніру в Гонконзі, в першому раунді обігравши казахстанку Зарину Діас.

Після гри Світоліна сказала, що грала... ( подробнее )

Australian Open. Марта Костюк вирвала Пэнь з коренем!

Марта Костюк / Getty Images

У понеділок, 15 січня, на кортах «Мельбурн Парку» стартувала основна сітка 106-го по рахунку Відкритого чемпіонату Австралії. В цьому році Australian Open досяг знакового кордону –... ( подробнее )