Спортивный Туризм

Шумакские джерела: розташування, як і чим добиратися, цілющі властивості, фото і відгуки

Шумак є одним з найбільш загадкових куточків Сибіру. Марно шукати відомості про гірському курорті в медичних довідниках, проте сюди бажають потрапити люди з усіх частин світу. Люди вражені особливою енергетикою цих помсти тим, що будь-яка людина на Шумаке може буквально змінитися. Зцілюється тут не тільки тіло, але і душу.

Про цілющі властивості... ( подробнее )

Комфортний відпочинок в недорогих готелях Виборга

Виборг до 1939 року був другим за величиною містом Фінляндії. Заснований він був в XI столітті, має багато історичних пам'яток, центр з середньовічною архітектурою, в ньому знаходиться торговий порт, його постійно відвідує багато людей, що приїжджають у відрядження, і туристів, охочих відпочити на березі Фінської затоки.

Можна тільки журитися,... ( подробнее )

Активний відпочинок в Мінську: варіанти, поради

Білорусь давно сподобалася туристам. Багато людей приїжджають сюди, щоб насолодитися спокоєм, чистотою і розкішними численними лісами. Красиві незіпсовані людиною озера та чудові лісові масиви вважаються надбанням країни. Але сюди приїздять і ті, хто віддає перевагу активний відпочинок. У Мінську є багато варіантів, де можна відмінно провести час... ( подробнее )

Аквапарк в Ачинську - на заздрість всьому Красноярському краю

Літо в розпалі. Сонце палить нещадно, і всі мріють про те, щоб опинитися біля моря, на березі річки або озера. А на крайній випадок - в басейні, і краще в басейні аквапарку. Саме так, аквапарком в Ачинську називають зараз новенький, не так давно відкритий центр водних розваг, призначений для сімейного відпочинку, аматорських і професійних занять... ( подробнее )

Грінкарта у Фінляндії: для чого потрібна і як оформити

Перш ніж відправлятися в подорож по цій дивній країні, багато хто замислюється над тим, чи потрібна грінкарта у Фінляндії. Адже так часто на її оформлення іде багато сил, часу і коштів. Чи виправдані ці витрати? У цій статті ми розглянемо інформацію, що стосується грінкарти у Фінляндії. В країні дивовижних пейзажів

Фінляндія - найближчий... ( подробнее )

Як відчути себе центром всесвіту – подорож в тайгу

Рано чи пізно будь-яка людина замислюється про тихому і спокійному відпочинку, який, може, і триватиме кілька днів, але навколо нікого не буде. Один з варіантів – похід в тайгу. Подорож по тайзі – це дуже складний процес, який передбачає спуски і підйоми, переправу через лісову гущавину і водні потоки. Але саме тут можна відчути себе центром всесвіту... ( подробнее )

Готелі у м. "Водний стадіон", Москва: готелі погодинні і цілодобові, адреси, вибір номера, зручність бронювання, якість обслуговування, додаткові послуги, відгуки відвідувачів і клієнтів

Досить багато найрізноманітніших готелів на "Водному стадіоні" у Москві. Готелі, що ви там зустрінете, відповідають самим різним вимогам, запитам та місцевих бюджетах. Можна бути впевненим, що кожен знайде щось для себе. У цій статті ми розповімо про декілька популярних варіантах, де зупинитися в цій частині російської столиці. "Мисливець"

"Мисливець"... ( подробнее )

Як доїхати до "Авіапарку" : варіанти і можливості

Торговий центр "Авіапарк" у Москві є одним з найбільших агрегаторів магазинів абсолютно всіх категорій. У більшості відвідувачів виникає закономірне питання про те, як доїхати до "Авіапарку" без зайвих трудовитрат і за мінімальний час. Загальна площа торгового центру складає понад 400 тисяч квадратних метрів, що ставить московський торговий центр... ( подробнее )

Крим, гора Бойко: опис, де знаходиться, як дістатися

Одним з найбільш неймовірних і містичних місць, які перебувають на території Криму, є гора Бойко. Це те місце, яке повинен відвідати кожен, кого захоплюють містичні історії, легенди і таємниці. Крім того, неймовірна краса, чисте гірське повітря і види, що відкриваються з вершини гори Бойко в Криму, варті того, щоб бути побаченими.

Походження... ( подробнее )

Як подолати відстань від Відня до Зальцбурга

В даний час багато вибирають подорож в Австрію - одну з найкрасивіших і найчистіших країн Європи. Це держава дуже багате на пам'ятки, тут неперевершена кухня і цікава культура. В Австрії є на що подивитися, адже не дарма тур в цю країну вибирають самі вибагливі туристи. Однак в Австрії можна чудово відпочити і самостійно, без придбання туру. Список... ( подробнее )